Montaż fotowoltaiki I POMP CIEPŁA DLA DOMU, firm i rolnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami od klientów Sun Eko Energy Sp. z o.o.!

Sun Eko Energy - Sprawdzony montażysta fotowoltaiki i pomp ciepła

Głównym celem działalności spółki jest zwiększanie w społeczeństwie świadomości o korzyściach wynikających z pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej z promieniowania słonecznego i Twojego otoczenia, korzyściach zarówno finansowych, jaki i dla otaczającej nas przyrody. 

Firma powstała w 2013 roku i do dnia dzisiejszego cieszy się pozytywnym odbiorem wśród swoich klientów. Przez blisko 10 lat wykonaliśmy montaż fotowoltaiki w wielu gospodarstwach domowych i firmach.
Na bieżąco śledzimy nowe trendy na rynku. W 2020 roku wprowadziliśmy do naszej oferty montaż pomp ciepła i magazynów energii elektrycznej. 

Współpracując z nami dowiesz się jak szybko i tanio obniżyć cenę prądu w firmie lub w domu. Oferujemy tanie, ekologiczne źródło prądu. Fotowoltaika i wynikające z montażu oszczędność na rachunkach za prąd  to rzeczywistość poświadczona zadowoleniem wielu naszych klientów.

Spalanie paliw kopalnych powoduje emisję do atmosfery ogromnych ilości pyłów oraz dwutlenku węgla. Pyły zawieszone znajdujące się w powietrzu, którymi oddychamy mogą powodować choroby, a w efekcie skracają nasze życie. Pozyskiwanie energii z wykorzystaniem sił natury: wiatru, wody, słońca, pozwala na ograniczenie emisji szkodliwych związków do atmosfery. Dzięki nim powietrze pozostawione przez nas, naszym dzieciom i kolejnym pokoleniom, będzie czystsze i zdrowsze. Firma Sun Eko Energy pomaga korzystać z tych darów natury!

Spółka zajmuje się sprzedażą, montażem fotowoltaiki, magazynów energii, pomp ciepła. Świadczymy również pełną po serwisową obsługę urządzeń do pozyskiwania energii odnawialnej. Zapewniamy, że zainwestowane w ten sposób pieniądze przyniosą rzeczywisty efekt, w postaci niższych rachunków za energię i ogrzewanie.
Wykonujemy montaż fotowoltaiki i pomp ciepła tylko na sprawdzonych i markowych podzespołach.
Ścisła współpraca z partnerami pozwala nam oferować Wam, Drodzy Klienci, najlepsze na rynku ceny.

nagroda orły instalatorstwa 2021 dla sunekoenergy
instalatorstwa-logo-2020-gold-400
ponad 0

lat doświadczenia

0 %

pozytywnych opinii!

Poznaj opinie o Sun Eko Energy w:

Proces inwestycyjny w obszarze systemów energii odnawialnych:

Etap I

Dobór odpowiednich podzespołów (moduły fotowoltaiczne, falownik solarny) na podstawie przesłanych danych. Przygotowanie oferty cenowej na podstawie projektu koncepcyjnego uwzględniającego straty powodowane cieniowaniem.

Etap II

Analiza projektu koncepcyjnego wspólnie z inwestorem, podpisanie umowy na nasze usługi. Dostawa zakontraktowanych podzespołów instalacji fotowoltaicznej.

Etap III

Rozpoczęcie realizacji inwestycji. Budowa elektrowni słonecznej trwa od jednego dnia do kilkunastu tygodni w zależności od stopnia skomplikowania projektu.

Etap IV

Udzielnie gwarancji na nasze produkty oraz kompleksowa bezpłatna pomoc związana bezpośrednio z działaniem systemu.

Sun Eko Energy to polecana i sprawdzona firma instalująca, montująca pompy ciepła, elektrownie wiatrowe i panele fotowoltaiczne, fotowoltaikę na terenie miast: Bielsko-Biała, Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski, Częstochowa, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Kraków, Opole, najczęściej w promieniu do 250 km od siedziby firmy. Zapraszamy do wykonania bezpłatnego audytu budynku oraz otrzymania niezobowiązującej oferty cenowej.

Sun Eko Energy Sp. z o.o.
 

Oferujemy systemy elektrowni słonecznych TYLKO na komponentach wysokiej jakości

Nasze zestawy zawierają: dobór i dostawę sprawdzonych rozwiązań PV, projekt systemu, profesjonalny montaż, przygotowanie dokumentacji dla zakładu energetycznego, uruchomienie, nadzór, monitoring on-line. Przedstawimy dla Państwa szereg możliwości finansowania, również z dotacją. Odpowiemy na pytanie Jak szybko i tanio obniżyć koszt prądu w gospodarstwie domowym, rolnym, firmie?