O firmie

Sun Eko Energy Sp. z o.o. jest firmą wywodzącą się z rynku budowlano-instalacyjnego. Głównym celem działalności spółki jest zwiększanie w społeczeństwie świadomości o korzyściach wynikających z pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej z promieniowania słonecznego oraz siły wiatru, korzyściach zarówno finansowych, jaki i dla otaczającej nas przyrody. Wspólpracując z nami dowiesz sie jak szybko i tanio obniżyć cenę prądu w firmie lub w domu. Oferujemy tanie, ekologiczne źródło prądu, fotowoltaika i oszczędność na rachunkach za prąd  to rzeczywistość poświadczona zadowoleniem naszych klientów.

Spalanie paliw kopalnych powoduje emisję do atmosfery ogromnych ilości pyłów oraz dwutlenku węgla. Pyły zawieszone znajdujące się w powietrzu, którymi oddychamy mogą powodować choroby, a w efekcie skracają nasze życie. Pozyskiwanie energii z wykorzystaniem sił natury: wiatru, wody, słońca, pozwala na ograniczenie emisji szkodliwych związków do atmosfery. Dzięki nim powietrze pozostawione przez nas, naszym dzieciom i kolejnym pokoleniom, będzie czystsze i zdrowsze. Firma Sun Eko Energy pomaga korzystać z tych darów natury!

Spółka zajmuje się sprzedażą, montażem oraz pełną obsługą urządzeń do pozyskiwania energii odnawialnej. Zapewniamy, że zainwestowane w ten sposób pieniądze przyniosą rzeczywisty efekt, w postaci niższych rachunków za energię. W swojej ofercie posiadamy zestawy przydomowych elektrowni słonecznych, fotowoltaicznych oraz elektrowni wiatrowych opartych na markowych podzespołach. Ścisła współpraca z partnerami pozwala nam oferować Wam, Drodzy Klienci, najlepsze na rynku ceny.

Proces inwstycyjny w obszarze systemów energii odnawialnych:

Etap I:
Dobór odpowiednich technologii z zakresu instalacji OZE - fotowoltaika, elektrownia wiatrowa, pompa ciepła, folie lub grzejniki infrared. Przygotowanie ofert a następnie szeregu dokumentacji projektowych.

Etap II:
Zebranie informacji o możliwościach finansowania inwestycji OZE, również z dotacją. Dobór formy wsparcia finansowego z aktualnie dostępnych programów WFOŚ i GW, BOŚ Bank, NFOŚ i GW.

Etap III:
Po zrealizowaniu etapów I i II przystępujemy do budowy instlacji OZE. Budowa elektrowni słonecznej, wiatrowej lub systemu ogrzewania trwa od kilku dni do kilkunastu tygodni w zależności od stopnia skomplikowania projektu.

Etap IV:
Udzielnie 5 letniej gwarancji na nasze produkty oraz kompleksowa bezpłatna, pięcioletnia pomoc związana bezpośrednio z działaniem systemu.

Sun Eko Energy to polecana i sprawdzona firma instalująca, montująca pompy ciepła, elektrownie wiatrowe i panele fotowoltaiczne, fotowoltaikę na terenie miast: Bielsko-Biała, Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski, Częstochowa, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Kraków, Opole, najczęściej w promieniu do 250 km od siedziby firmy. Zapraszamy do naszych oddziałów wymienionych w zakładce kontakt. Zapraszamy do wykonania bezpłatnego audytu budynku oraz otrzymania niezobowiązującej oferty cenowej.

Historia firmy
2013 r. – łącząc doświadczenia wspólników powstaje Sun Eko Energy S.C.
2016 r. – kontynuacją wieloletniej współpracy jest Sun Eko Energy Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami Sun Eko Energy Sp. z o.o.!

Sun Eko Energy Sp. z o.o.